Właściwie szybko możecie znaleźć serial dla siebie, gdyż jest ich tak wiele, że każdy trafi na coś w swoim guście - kryminał, komedia, a może fantastyka? Serial oparty na faktach lub inspirowany życiem danej grupy?

„Detektyw”
Rosnąca popularność seriali sprawia, że produkowanych jest ich coraz więcej - a kryminalne wiodą prym nie od dzisiaj! Polecamy m.in. „Detektywa”, HBO w 2019 roku kontynuuje opowieść już w trzecim sezonie. Wayne Hays to jeden z detektywów badających zbrodnię, która odcisnęła pięto na jego całym życiu. W produkcji występuje Mahershala Ali (m.in. „Moonlight”, „House of Cards”, nagrodzony Oscarem „Green Book” itd.).

„The Umbrella Academy”
Netflix startuje z serialem inspirowanym serią komiksów napisanych przez Gerarda Way´a i zilustrowanych przez Gabriela Ba. Opowieść o narodzinach 43 dzieci, które odbyły się… w tym samym momencie. Zdarza się? Ich matki nie były w ciąży jeszcze… dzień wcześniej! Siedmioro zaadoptował sir Reginald Hargreeve, miliarder, który twierdzi, że uratują one świat.

„Wiedźmin”
Jednym z najbardziej oczekiwanych seriali jest „Wiedźmin” - nie tylko przez miłośników sagi Sapkowskiego czy gry. To jedna z najważniejszych propozycji Netflixa na 2019 rok. Henry Cavil wcieli się w rolę Geralta - oczekiwania są ogromne! Data premiery nie jest znana, ale ma to nastąpić w 2019 roku.

Kkw., f:Jade87/Pixabay