Scena Kamienica we Wrocławiu to wyjątkowe miejsce, w którym odnajdą się nie tylko wielbiciele operetki, ale także wszyscy ci, którzy chcą bliżej zapoznać się z tym rodzajem muzyki. Jak mówią właściciele Sceny Kamienica, Scena to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą: artyści, melomani, sympatycy. Nie ma tutaj dystansu. Każdy może zaśpiewać ukochane przez siebie utwory, żywo komentować, zatańczyć…

Repertuar Sceny Kamienica budowany jest na zasadzie kontrastu z innymi instytucjami kultury znajdującymi się we Wrocławiu. Znajdziemy tu przede wszystkim takie kulturalne wydarzenia, których próżno szukać w teatrze, operze, filharmonii.

Muzyka przy lampce szampana
Placówka nie ogranicza się do przedstawień w swojej siedzibie, organizuje bowiem również wydarzenia plenerowe oraz muzyczne rejsy po Odrze. Zawsze jest świetna muzyka, lampka szampana oraz ciekawe anegdoty związane z Wrocławiem. Znajdziecie tu także dwugodzinne rejsy familijne, dedykowane całym rodzinom. Każdy rejs to niezapomniana muzyczna przygoda!
Wszystkie rejsy rozpoczynają się i kończą na Przystani Amfiteatralnej we Wrocławiu
Dodatkowo artyści Sceny Kamienica zapraszają na plenerowe wycieczki po historycznych obiektach Dolnego Śląska – we wnętrzach zabytkowych obiektów operetkowa muzyka nabiera zupełnie innego wymiaru.

(MW)